top of page
DM-45.jpg

SMYSL ŽIVOTA

Váš partner má dobrou práci, bydlíte v krásném domě a vychovali jste spolu báječné děti, které studují vysněnou školu. A přestože zdánlivě máte vše, cítíte, že jste někde po cestě ztratila smysl života. Přerušila jste slibně rozjetou kariéru, obětovala nejlepší roky manželovi a dětem, pečovala víc o druhé než sama o sebe a vlastní sny jste odsouvala na neurčito. Teď máte dojem, že vás život semlel.

Partner vás již neobdivuje, z jeho gest i očí je to více než patrné. Stal se z vás omšelý inventář prázdné domácnosti. Nic vás netěší a do mysli se vkrádá pocit, že marníte čas i vlastní potenciál ve jménu rodiny. Nevyřčené starosti a obavy se začínají promítat do vašeho chování a ovlivňují i atmosféru doma. 


Prožíváte pocit osamění a máte obavy z budoucnosti. Do vaší mysli se vkrádá pocit, že marníte čas a promrháváte svůj potenciál. Vzhledem k dlouhé době strávené v domácnosti pochybujete o vlastním sebeuplatnění. A tak vám schází odvaha změnit se a začít znovu žít.  


Nestyďte se za tyhle úvahy a pojďme si o vaší situaci promluvit. To je první krok, který můžete učinit. Věřte mi, že podobnou situaci jako vy řeší tisíce žen a vždy existuje cesta, jak z toho s grácií ven. S mou pomocí se znovu stanete hrdinkou svého života, ne jeho obětí.  Společně mu vrátíme ztracený smysl a nastavíme nový kurz. 

Nejde pochopitelně o to pálit za sebou mosty a opouštět manžela a rodinu. Sama brzy zjistíte, že doma se nic nezhroutí a vše poběží s menšími změnami perfektně dál. Když si uvědomíte, čeho chcete ještě dosáhnout a kam směřujete, brzy získáte zpět ztracené sebevědomí a sebeúctu. Dopřejte si ten přepych a začněte se věnovat sama sobě. Společně proměníme ten prostor prázdnoty, který vás zaskočil, v okno nových příležitostí. 

A věřte mi, že z omšelého domácího inventáře se vyklube krásný solitér hodný obdivu.

Smysl života: About Me
bottom of page