top of page
DM-60.jpg

ŠŤASTNÉ VZTAHY

Vztahy jsou půl života praví lidová moudrost. Proto bývá šťastný ten, kdo je obklopen lidmi, které miluje a kteří milují jeho. Ten, kdo má možnost sdílet své úspěchy i neúspěchy se svými blízkými, ten, kdo se má kam obrátit ve stavu nouze, ten, kdo se má s kým smát i spát, ten, kdo má s kým sdílet své bohatství i starosti.

Dnešní uspěchaná doba a neosobní elektronická komunikace nepřejí mezilidským vztahům. Rychlost nabídky a poptávky, která se na nás valí ze sociálních sítí, z nás dělají přelétavé štvance a spolehlivě v zárodku zabíjí jakékoli známky hloubky a romantiky.


Říká se, že šťastný je ten, kdo má v životě alespoň dvě spřízněné duše. Kolik jich máte Vy? Těch skutečných? Nebo jsou to jen kontakty v mobilním telefonu a přátelé na sociální síti? Všem se jim věnujete tak, jak si blízcí a přátelé zaslouží? A oni Vám? 

Zastavte se a přijďte si ujasnit svůj žebříček hodnot a očekávání, které kladete nejen na své partnery, ale i na děti, rodinu a přátele. Na vztazích se musí pracovat. Pomohu Vám vytvořit fungující koncept tvorby a rozvoje osobních vztahů. 

Rekapitulujte, šetřete energií a věnujte svůj čas a lásku především těm, kdo za to stojí.

Šťastné vztahy: About Me
bottom of page